przewozy międzykrajowe
Trans-Bus - Przewóz osób
Najszybciej
Nowoczesne pojazdy, system GPS.
Najwygodniej
Klimatyzacja, wygoda, miła obsługa.
Najtaniej
Rabaty dla grup zorganizowanych
Nasza flota
Oferujemy państwu samochody
o podwyższonym standardzie - są to
konfortowe vany i mikrobusy.
busy vany
wiecej
Kontakt
Skontaktuj się z nami, w celu ustalenia
terminu podróży.
numer telefonu
e-mail: transbus10@wp.pl
www.przewozy-poznan.pl
wiecej
nowoczesne pojazdy

Transport osób na trasie Polska – Belgia oraz Belgia – Polska.

Jeśli celem Państwa podróży jest Belgia, wybierzcie nasze busy.


Do Belgii i z powrotem dojedziecie bezpiecznie, wygodnie i punktualnie. przewozy do belgii

Jesteśmy profesjonalną firmą transportową, która oferuje przewozy osobowe do krajów europejskich. Jedna z obsługiwanych przez nas tras uwzględnia relacje Polska – Belgia oraz Belgia – Polska. Dysponujemy niezawodną flotą pojazdów, która pozwala nam przewozić naszych Klientów w pełni bezpiecznie. Pod tym względem, nasze busy są stuprocentowo niezawodne. Każdy pojazd poddawany jest regularnym badaniom technicznym. Systematyczna kontrola sprawności pojazdów pozwala zarówno nam, jak i naszym Klientom mieć pewność, że nasze busy są zawsze gotowe do tego, aby do Belgii dojechać bez najmniejszego ryzyka awarii. Co więcej, podróż naszymi busami jest także niezwykle wygodna i przyjemna. Wszystkie posiadane przez nas pojazdy zostały wyposażone w regulowane fotele, klimatyzację, DVD, nawigację GPS, indywidualne oświetlenie oraz nagłośnienie.

Stworzona przez nas oferta, która obejmuje profesjonalne przewozy do Belgii, będzie doskonałą propozycją nie tylko dla Klientów indywidualnych, ale również dla grup zorganizowanych. Odpowiadamy na potrzeby szerokiego grona zleceniodawców, dlatego też obsługujemy m.in. wycieczki turystyczne, pielgrzymki oraz wyjazdy rodzinne.

busy do belgii

Nad bezpieczeństwem w trakcie jazdy czuwają wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy. Dbamy o to, aby każda osoba, której powierzamy kierowanie pojazdem była przed podróżą wypoczęta. Dzięki temu, nasi Klienci mogą mieć gwarancję pewnego, punktualnego i bezpiecznego dotarcia do celu. Dostosowujemy trasę przejazdu do Państwa potrzeb. Kierowcy obsługujący nasze busy, do Belgii dowiozą Was pod wskazany adres. Również w przypadku powrotów do kraju zapewniamy dowóz we wskazane przez Państwa miejsce.

Nowoczesna flota pojazdów, miła i profesjonalna obsługa, wysoka jakość usług to zaledwie przykładowe atuty naszej firmy. Aby móc kompleksowo odpowiedzieć na Państwa potrzeby, nie tylko w kwestii bezpieczeństwa i komfortu w podróży, ale także względem atrakcyjnej ceny przejazdów, zapewniamy, iż nasza oferta jest korzystna w wielu aspektach – w tym również finansowym. Wybierając nasze busy do Belgii, nasi Klienci mogą mieć pewność, że koszt przewozu kształtuje się na bardzo racjonalnym poziomie. Dodatkową zachętą do skorzystania z naszych usług niech będzie fakt, że przy systematycznych zleceniach oferujemy bardzo atrakcyjne upusty cenowe. Bowiem dla stałych Klientów, przewidzieliśmy rabat 20%. Jednocześnie informujemy, że w każdy pakiet podróżny wliczone są obiady. Mamy nadzieję, że tak skonstruowana oferta zainteresuje Państwa na tyle, abyście podjęli decyzję o stałej współpracy z naszą firmą.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku zainteresowania ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji siedem dni w tygodniu – 24 godziny na dobę. Zapraszamy!

kontakt
Projektowanie stron

© 2009 Przewóz osób Poznań - Trans Bus, wszelkie prawa zastrzeżone