przewozy międzykrajowe
Trans-Bus - Przewóz osób
Najszybciej
Nowoczesne pojazdy, system GPS.
Najwygodniej
Klimatyzacja, wygoda, miła obsługa.
Najtaniej
Rabaty dla grup zorganizowanych
Nasza flota
Oferujemy państwu samochody
o podwyższonym standardzie - są to
konfortowe vany i mikrobusy.
busy vany
wiecej
Kontakt
Skontaktuj się z nami, w celu ustalenia
terminu podróży.
numer telefonu
e-mail: transbus10@wp.pl
www.przewozy-poznan.pl
wiecej
nowoczesne pojazdy

Usługi transportowe PL-DE

busy do niemiec

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów z Poznania i okolic, uruchomiliśmy usługę przewozu osób w relacji Polska-Niemcy. Przewozy realizujemy w systemie „od drzwi do drzwi” – odbieramy klientów zamieszkałych na terenie Wielkopolski i dowozimy pod konkretny adres. Obsługujemy również zlecenia z województwa lubuskiego i kujawsko-pomorskiego.

Naszym priorytetem jest troska komfort i bezpieczeństwo jazdy. Do dyspozycji oddaliśmy flotę nowoczesnych pojazdów, każdorazowo poddawanych kompleksowej kontroli technicznej. W skład taboru wchodzą mikrobusy i vany (Autobus Neoplan, Audi 8, Volkswagen Transporter T5), wyposażone w systemy GPS klimatyzację oraz wygodne fotele.

Przewozy do Niemiec – pełen komfort

przewóz osób do niemiec

Przewóz osób i mienia do Niemiec odbywa się w miłej, spokojnej i komfortowej atmosferze. Wykwalifikowani kierowcy dbają o jakość i bezpieczeństwo podróży. Optymalnie obliczone i rozłożone w czasie postoje, amortyzacja wstrząsów, lotnicze siedzenia, oświetlenie i nagłośnienie, uprzejma, profesjonalna obsługa – wszystko to sprawia, że nawet pokonywanie tysiąca kilometrów mija szybko i bezproblemowo.

W relacji Polska-Niemcy wybieramy sprawdzone, bezpieczne trasy. Podróż busem firmy Trans-Bus dzięki świetnej znajomości topografii mijanych miejscowości i zastosowaniu GPS przebiega bez przeszkód.

Oferta Trans-bus

Swoją ofertę adresujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i grup zorganizowanych, firm i instytucji. Posiadamy doświadczenie w obsłudze wycieczek z biur podróży i pielgrzymek. Nasi stali klienci mogą liczyć na 20% rabatu. Korzystne cenowo, atrakcyjne rozwiązania znajdziemy także dla jednorazowych podróżników.

Chcąc w pełni ukontentować podróżnych, w ramach pakietu podróżnego serwujemy smaczne obiady.

przewozy do niemiec

Aby upewnić się co do szczegółów oferty, godziny wyjazdu, kosztów przewozu bądź aby zadać pytanie w jakiejkolwiek innej sprawie, można skontaktować się z naszym pracownikiem. Dzwoniąc pod nr 667 268 535 o każdej porze dnia i nocy, nasz przyszły pasażer otrzyma pełne informacje dotyczące naszych usług.

Dysponujemy również luksusowymi autami dla VIPów o podwyższonym standardzie. To znakomita propozycja usługowa dla klientów o specjalnych wymaganiach. Zapewniamy pełną dyskrecję!

Busy do Niemiec kursują kilka dni w tygodniu, podobnie kursy powrotne do Polski. Jeśli chcesz tanio, wygodnie i szybko dostać się do Berlina, Monachium, Koln, Frankfurtu, Stuttgartu czy Lubeki, polecamy swoje usługi.

kontakt
Projektowanie stron

© 2009 Przewóz osób Poznań - Trans Bus, wszelkie prawa zastrzeżone